
Велика дорожня сумка 110л. на колесах c висувною ручкою. Чемодан дорожній Newfeel NF-001
1 404 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NF-001
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велика дорожня сумка 110л. на колесах c висувною ручкою. Чемодан дорожній Newfeel NF-001
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- З кожної сторони бічні ручки для перенесення під праву і ліву руку
Колеса поліпропіленові - Одне основне відділення з двостороннім замком
- На передній стінці сумки розташоване одне відділення на блискавці
- Ручка зверху для підняття сумки перед перешкодою
- Усередині сумки ремені для стяжки і кишенька на блискавці
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 76*40*35 см
- Об'єм: 110л




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newfeel |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 110 л |
| Ширина | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴









