Вафельниця електрична DOMOTEC MS 7710 1000Вт для приготування тонких вафель
- Випічка з форми виходить рівномірна без найменшого підгоряння, рецепт підібрати дуже легко.
- Призначена для створення круглих і хрустких вафель, які можна загорнути в довгі трубочки, наповнивши їх фруктової або кремовою начинкою
- Ви можете випікати вафлі поки не досягнете бажаного рівня підсмажування, від золотисто-жовтого кольору до хрусткої коричневої скоринки.
- Внутрішня поверхня вафельниці являє собою своєю дужою форму з нержавіючої сталі з антипригарним тефлоновим покриттям, що виключає можливість підгоряння, і докучання вафель до її поверхні.
- Удобное отверстие в форме ручки, которая не нагревается, позволит безопасно переносить форму для выпечки вафель в нужное для Вас место.
- Прорезиненные ножки на нижней поверхности электрической сендвичницы обеспечат устойчивое положение устройства на любой поверхности.
- Индикаторы работы прибора корпусе, не позволят Вам упустить тот самый момент, когда нужно заливать тесто и доставать готовую выпечку.
- При готовности к работе загорается красный и зеленый индикатор. О том, что уже пора доставать хрустящую горячую вафельку, сообщает потухший зеленый индикатор.
- Також в домашній вафельниці можна випікати печиво.
Характеристики:
- Тип: вафельниця
- Вид: двостороння
- Довжина кабелю живлення: 55 см
- Потужність: 1000 Вт.
- Розміри вафельниці: 25х20х8 см
- Діаметр формочки: 18.5 см
- Матеріал корпусу: пластик
- Антипригарне покриття
- Прогумовані ніжки
- Індикатор живлення
- Індикатор готовності
Комплектація:
- Электровафельница
- Інструкція російською мовою
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Змінні форми | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴








