
Візок косметологічна №2 (етажерка) Чорна. Перукарський стіл на коліщатках з висувним ящиком
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0002-Черн
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візок косметологічна №2 (етажерка) Перукарський стіл на коліщатках з висувним ящиком
- Універсальна підставка під інструменти для косметологічних кабінетів салонів краси та перукарень
- Прекрасно підійде для косметолога, перукаря, візажиста, майстра манікюру.
- Можна використовувати цю, багатофункціональну візок і для дому.
- Ця практична етажерка на коліщатках, доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
- Дана модель йде з висувним ящиком
- У цій етажерці присутні коліщатка, які допоможуть з легкістю переміщати її по салону краси.
- Має дві місткі полиці і висувний ящик на яких можна помістити всі Ваші інструменти.
Параметри:
- висота - 70 см;
- стійки: хромовані;
- полиці - ЛДСП;
- розмір полиці - 450х350 мм;
- поворотна колісна опора,
- колір білий.
В наявності!!
Є можливість установки зверху ручок:
коротка +25грн, довга + 50.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

