Гриль, сендвичница, вафельница, орешница Grand Hoff GT 779 4 в 1
Призначення:
- Гриль контактний (притискний)
- Горішниця
- Бутербродниця (сэндвичница, тостер трикутнички)
- Вафельниця (товсті бельгійські вафлі, вони ж віденські, брюссельські, гофре)
Що можна приготувати:
- "Вафлі гофре" ― приготування ароматних брюссельських або бельгійських вафель, які стануть відмінним десертом, або замінять на сніданок звичні оладки.
- "Сендвічі" ― використовуючи тостерний хліб прямокутної форми, ви приготуєте справжні англійські сендвічі зі всілякими начинками. Під час приготування вони поділяються на красиві трикутні шматочки.
- "Гриль" ― универсальная насадка. Ее ребристая поверхность создает аппетитный рисунок в виде полос. Подрумянить сосиски, кусочки хлеба, лаваш и даже приготовить яичницу ― те немногие вещи, которые может настоящий гриль.
- "Орешница" ― позволит насладится вам ароматной выпечкой кондитерских изделий в форме ореховой скорлупы, с вкусными начинками из сгущенки или крема.
Характеристики:
- Корпус из нержавейки с функциональностью вентиляционного охлаждения
- Четыре вида насадок
- Размер насадок: 13 на 22 см
- Антипригарное покрытия-формы;
- Легко очистить;
- Пластини для приготування Гриля; Горішків; Сендвічів; Товстих вафель
- Ручки з теплоізоляцією;
- Ручко-замкова система;
- Запобіжний термовимикач і термозапобіжник;
- 2 контрольних лампочки для харчування та обігріву;
- Вертикальне підстава для зберігання;
- Потужність 1200 Вт;
- Електроживлення 220-230В, 50-60 Гц.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grant |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Система блокування ручок | Так |
| Змінні форми | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴










