Фен DOMOTEC MS-0219 3000Вт AC
- Функціональний фен Domotec MS-0219 має гарний дизайн і великий набір функцій.
- Це потужний і універсальний інструмент, за допомогою якого можна не тільки висушити, але і акуратно вкласти ваші волосся. MS-0219 відрізняється високою якістю і надійністю, дбайливо сушить волосся.
- Завдяки потужності 3000 Вт, виходить повітря нагрівається практично миттєво.
- Ви можете регулювати швидкість потоку повітря і температуру нагрівання.
- Функція "холодне повітря" допоможе зафіксувати зачіску.
- Также фен Domotec имеет удобную петлю для подвешивания.
- Отключение прибора при перегреве позволит продлить срок его службы и обеспечит его наиболее безопасную эксплуатацию.
Технические характеристики:
- Мощность: 3000 Вт
- Подача холодного воздуха
- Количество скоростей: 2
- Температурный режим: 3
- 2 переключателя
- Петля для подвешивания
- Защитная от перегрева
- Насадка-концентратор 2 шт
- Диффузор
- Параметры питания: AC 220V
- Вес: 0,5 кг
- Длина кабеля питания: 1,5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴









