
Машинка для стрижки GM-580 Машинка для стрижки волосся Тример універсальний для бороди, вусів, носа
832 ₴
- Немає в наявності
- Код: GM-580
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стрижки GM-580 Машинка для стрижки волосся Тример універсальний для бороди, вусів, носа
- Машинка для стрижки Gemei GM-580 - це комбінований набір допоможе підтримувати волосся, вуса і бороду в охайній формі.
- Тример оснащений акумуляторною батареєю, що дозволяє використовувати його практично скрізь. Потрібно лише перед процедурою зарядити прилад зарядним пристроєм. Машинка може працювати автономно до сорока хвилин
- Акумулятор добре тримає заряд: Gemei GM-580 може працювати в безперебійному режимі більше сорока хвилин.
- Ріжучі елементи виконані із сплаву титану, який забезпечує високу надійність і довговічність.
- Використовувати тример Gemei GM-580 можна для корекції форми і довжини вусів і бороди, але також прилад може стати в нагоді для створення бікіні-дизайну, інтимної стрижки.
- Бодигруммер с регулируемой насадкой дает возможность выбрать длину волос от 3 до 6 мм, с шагом в 1 мм.
- Имеется Led индикатор, сигнализирующий о заряде триммера.
- Красивый внешний вид, пластичные обтекаемые формы корпуса и небольшой вес позволят работать удобно и комфортно.
- В стандартной комплектации к данной машинке поставляется специальная пластиковая подставка, на которой красиво и компактно можно сложить все аксессуары.
Машинка работает от внутренней аккумуляторной батареи, благодаря чему её можно брать с собой вовремя поездок и путешествий.
Характеристика:
- Встроенный аккумулятор;
- Час роботи від батареї: до 40 хвилин безперервної роботи;
- Час зарядки батареї: 5 годин;
- Кнопка збільшення швидкості (турборежим);
- Кнопка-слайдер для зміни відстані лопат: 1 мм,2 мм або 3 мм;
- Вхід для адаптера: AC 220V-240V ~ 50 / 60Hz 3W;
- Вихідна напруга від адаптера до акумулятора: 3.0 VDC 600mA;
- Розміри (з упаковкою): 25 х 17 х 6 см;
Комплектація:
- Три насадки для стрижки (3 мм, 6 мм, 10 мм);
- Насадка, тример для носа і вух;
- Насадка триммер для бороди;
- Насадка бритва для бороди;
- Кабель зарядки;
- Щітка для очищення;
- Підставка;
- Гребінець;
- Масло;
- Коробка.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴






