
Машинка для стрижки GM-562 Машинка для стрижки волосся Тример універсальний для бороди, вусів, носа
922 ₴
- Немає в наявності
- Код: GM-562
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стрижки GM-562 Машинка для стрижки волосся Тример універсальний для бороди, вусів, носа
- Машинка для стрижки Gemei GM-562 - це комбінований набір допоможе підтримувати волосся, вуса і бороду в охайній формі.
- Включає в себе бритву, тример для носа і вух, машинку для стрижки з 3 змінними насадками (3мм, 6мм, 9мм), насадку для підрівнювання бороди і бакенбардів.
- Акумулятор добре тримає заряд: Gemei GM-562 може працювати в безперебійному режимі до сорока хвилин.
- Ріжучі елементи виконані із сплаву титану, який забезпечує високу надійність і довговічність.
- Використовувати тример Gemei GM-562 можна для корекції форми і довжини вусів і бороди, але також прилад може стати в нагоді для створення бікіні-дизайну, інтимної стрижки.
- Красивий зовнішній вигляд, пластичні обтічні форми корпусу і невелика вага дозволять працювати зручно і комфортно.
- У стандартній комплектації до даної машинці поставляється спеціальна пластикова підставка, на якій красиво і можна компактно скласти всі аксесуари.
Машинка працює від внутрішньої акумуляторної батареї, завдяки чому її можна брати з собою вчасно поїздок і подорожей.
Характеристика:
- Вбудований акумулятор;
- Час роботи від батареї: до 45 хвилин безперервної роботи;
- Час зарядки батареї: 5 годин;
- Вхід для адаптера: 220 - 240 В 50 – 60 Hz
- Потужність акумулятора 5 вт
- Насадки: 3 насадки 3, 6, 9мм, + насадка для точного тримера 3мм
- Розміри (з упаковкою): 25 х 17 х 6 см;
Комплектація:
- Підставка,
- Машинка для стрижки,
- Бритвене насадка,
- Насадка, тример,
- Насадки для регулювання довжини,
- Олія,
- Щітка,
- Шнур для зарядки,
- Інструкція,
- Подарункова упаковка.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Максимальна довжина підстригання | 9 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴



