Настольный газовый таганок Wimpex DT-1101. Настольная газовая плита
- Газовый таганок Wimpex DT-1101 из нержавеющей стали.
- Работает от сжиженного газа. Подключается плита к баллону специализированным газовым шлангом через редуктор (в комплект не входит).
- При включении конфорки срабатывает система автоматического поджига. Пьезоподжиг автономный и не нуждается в подключении к сети 220 В.
- Пламя горелки регулируется очень плавно, в широком диапазоне, благодаря большой ручке и чувствительному вентилю.
- Материал горелок – очень легкий термостойкий дюралюминий.
- Рекомендується використовувати посуд діаметром від 220 мм до 260 мм
Характеристики:
- Потужність конфорок 3 кВт
- Тип газу, пропан, бутан
- Тиск газу 2800 Па
- Автоматичний підпал (п'єзоелемент)
- Матеріал пальників дюралюміній
- Матеріал корпусу нержавіюча сталь
- Габаритні розміри 27,5х37х11 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴






