
Будиночок намет намет для дівчинки і хлопчика M-6113 (будиночок-намет, ігровий будиночок)
1 538 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6113-Син
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Будиночок намет намет для дівчинки і хлопчика M-6113 (будиночок-намет, ігровий будиночок)
- Дитячий намет - відмінний спосіб творчо пограти вдома або в саду.
- Намет стимулює уяву і дозволяє весело проводити час на самоті або у великій компанії.
- Ігровий намет має шестикутні підстава, 6 вхідних прорізів і дах у формі піраміди.
- Входи закриті напівпрозорими білими фіранками, які чудово гармонують з іншою частиною намети. Штори можна пов'язати декоративними стрічками. Штори володіють додатковою захисною функцією від усіх видів комах.
- Розміри дитячої намети дозволяють одночасно перебувати в ньому кількох дітей або розміщувати всередині подушки, іграшки або інші предмети, підвищуючи комфорт і задоволення від використання.
- Намет легко і швидко зібрати. Не вимагає технічного досвіду або додаткових інструментів. Намет можна скласти разом з дітьми, так що ви разом весело проведете час. Ще гарніше вона виглядає, якщо прикрасити її додатковими лампами.
- Надзвичайно красивий, казковий намет не залишить байдужим жодну дитину!
- Розмір в розкладеному вигляді: 140 х 135 х 135 см
- Розмір упаковки: 45 х 25 х 7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Намет |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1350 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴




