Масажний матрац з підігрівом і вібрацією (W11)
Варто вам хоча б раз полежати на цьому матраці і відчути на собі його дію, то ви зрозумієте, що саме його вам часом не вистачало після важкого робочого дня.
Вже після першого сеансу відбудеться втома і ви відчуєте себе оновленим. Таке придбання по достоїнству оцінять всі члени вашої родини, адже матрацом можуть користуватися як дорослі, так і діти.
Масажний матрац Massage mat з підігрівом – допоможе Вам зняти накопичену втому і напругу, розслабити м'язи, відновити працездатність, підняти тонус організму, а також впоратися з безсонням.
Особливості:
- Якісний і зручний масажний килимок.
- Untra тонкий дизайн, легко носити з собою.
- 9 видів масажних моторів, що імітують масажні маніпуляції масажиста.
- 4 інтенсивності за вибором, керовані контролером.
- Функція нагрівання, гарячий компрес.
- Різноманітні техніки масажу, такі як зіскоблювання, збивання, розминання, стукіт, пресування, розкочування і вібрація.
Ефект від використання масажного матраца:
- Приводить в норму циркуляцію крові в організмі;
- Відновлює рухливість хребта;
- Покращує настрій і загальне самопочуття;
- Тонізує м'язи;
- Приводить в норму режим сну і апетит;
Як користуватися матрацом:
- З використанням матраца впорається навіть дитина, всі кнопки на пульті інтуїтивно зрозумілі;
- Плюс до всього, ви зможете використовувати матрац не тільки на ліжку, але і в кріслі, в автомобілі і в інших зручних місцях;
- За допомогою перемикачів на пульті управління, ви швидко підберете для себе оптимальний режим масажу.
Характеристики:
- Вид: вібраційний, теплової;
- Габарити (ВхШхГ): 170 х 58 х 3,5 см;
- Кількість масажних голівок: 9;
- Кількість масажних зон: 4 + прогрів;
- Кількість рівнів інтенсивності: 2;
- Матеріал: пвх;
- Призначення комплексний масаж тіла;
- Живлення від мережі: 220 В;
- Тип: матрац вібраційний з прогріванням;
- Управління: пульт ДУ.


Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Основні | |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж |
| Кількість програм | 2 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Напруга | 220 В |
| Область масажу | Сідниці, Стегна, Вся спина, Шия, Плечі, Руки |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажний мат |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴







