Ручний відпарювач Handheld Garment Steamer GLAMOURIC DF-019A
Відпарювач GLAMOURIC DF-019A − це прилад, який обов'язково стане в нагоді Вам вдома, в дорозі, в офісі, на дачі і при цьому заощадить Ваші сили і час! Модель GLAMOURIC DF-019A – гідне поєднання функціональності і комфортного відпарювання. DF-019A -являє ергономічний, функціональний відпарювач.
Бездоганний вигляд одягу – запорука успіху кожної сучасної людини. Відпарювач зі спеціальною щіткою, яка входить в комплект, дбайливо розгладить складки, отпарит будь-який виріб з тканини, чи то - шовкова блузка, пальта, одяг з оксамиту й вельвету і сукні зі складними декоративними елементами (рюші, мережива, рюші)
. Прилад відмінно підійде для розгладження важких гардин або тюлі з набивним малюнком. Функціональний прилад допоможе видалити з одягу або меблів ворсинки, шерсть тварин і частинки пилу. Часто звичайні праски завдають непоправної шкоди делікатної тканини, роблячи її сяючою, жорсткою, менш пухнастою і об'ємною. Місткий резервуар для води ємністю 200 мл дозволить тривалий час (близько 20-ти хвилин) користуватися приладом без додаткового доліва води і привести в порядок кілька речей за одне включення приладу.
Характеристики:
- Тип приладу: відпарювач-пароочисник
- Призначення: відпарювання одягу, штор, м'яких меблів
- Потужність 1100 Вт
- Готовність до роботи 25 секунд
- Час роботи при повному резервуарі 12 хв
- Резервуар води ємністю 200 мл
- Насадка-щітка для видалення ворсу
- Безперервна подача пара до 20 хв
- Матеріал корпусу: пластик
- Розміри: 13 0х 90 х 270 мм
- Вага: 1,05 кг
Комплектація :
- Відпарювач-пароочисник
- Насадка-щітка для очищення від шерсті і ворсу
- Мірний стакан
- Англомовна інструкція
- Картонна упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | J&H Garment |
| Час нагріву до утворення пари | 0.25 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 20 хв |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 025 ₴




