Техніка ручної Tobi Smoll Тобі w-26
Парова щітка Tobi – це нова парова щітка, яка служить для прасування. З допомогою такого революційного пристосування кожен має можливість прасувати одяг з будь-якої тканини, з великою кількістю прошивки, складок і фурнітурою. Прилад за лічені секунди зможе пропрасувати краватку. Потрібно тільки один рух відпарювачем.
Крім прасування одягу, парова щітка Tobi відмінно підходить для прасування штор, які навіть не доведеться знімати з карниза. А це значно полегшить працю господинь, так як прасувати штори ніхто не любить, а сам процес може тривати і декілька годин залежно від типу і складу тканини. Тепер на цю роботу піде не більше п'яти хвилин.
Прасування істотно швидше
Головною особливість відпарювача Tobi є те, що принцип його дії заснований на пару. Під потоками пара волокна будь-якої тканини не змінюють свій вигляд, вони не розтягуються і не стискаються, що відбувається при користуванні праскою. Пар дозволяє структурі тканини придбати об'єм, природний блиск і еластичність. Дуже велику проблему завжди викликає прасування виробів з вовни та трикотажу, так як праска утворює заломи на тканини і лискучі плями. З паровою щіткою Tobi цього більше не станеться. Виріб буде виглядати як новий.
Взимку багато хто любить носити вироби на основі натурального хутра. За три залишилися сезону, провисевшие в шафі, вони можуть втратити свою форму, первісну привабливість. Особливий підхід до такої ситуації є у відпарювача Tobi. Під паром волоски освежаются і випрямляються.
Відпарювач одягу вертикальний DOMOTEC MS-5350 (2000 Вт) —це сучасний пристрій, що дозволяє прасувати одяг та домашній текстиль, не витрачаючи багато зусиль. Також він швидко і ефективно дозволить обробити гарячою парою одяг, очищаючи і знешкоджуючи її. Відпарювачем неможливо пошкодити навіть саму тонку і примхливу тканина — ні синтетичну, ні натуральну. Виріб стикається тільки з парою, температура якого не перевищує 98°С.
Потужність складає 2000 Вт, що є запорукою високої швидкості прасування. Відпарювач має сучасний мобільний дизайн, забезпечуючи комфортне і легке переміщення приладу по квартирі. Вертикальний відпарювач з таким набором можливостей значно полегшить життя, особливо, якщо в домі діти.
Завдяки високій потужності пристрій з легкістю виглядає одяг, а також зробить дезінфекцію і усуне неприємні запахи з одягу. З допомогою ворсової насадки може приводити в порядок замшеві вироби, може чистити одяг від шерсті і ворси.
Характеристики:
- Споживана енергія - 220 В
Частота струму в мережі - 50 Гц
- Потужність приладу - 1000 Вт
- Перед застосуванням у резервуар для води необхідно влити чисту воду. Потім прилад готовий до роботи.
- Працює відпарювач від мережі.
- Подача пари відбувається при натисканні на кнопку на ручці відпарювача Tobi.
Комплектація:
- Відпарювач Tobi (Стім Браш)
- Інструкція
- Щітка для збору шерсті, ворсу
- Насадка для прасування стрілок на брюках і краваток.
- Воронка.
Переваги Відпарювач Тобі з 2-ма насадками:
- очищення парою делікатних тканин;
- зручна ручка;
- світловий індикатор;
- функція вертикальної очищення парою;
- прання та чистка верхнього одягу парою;
- легко гладить штори і тюль;
- довгий мережевий кабель.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.5 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 32.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Затискач для брюк | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | Алюміній |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Температура пара | 98 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
- Ціна: 588 ₴




