
Сушарка для фруктів і овочів 28см діаметр Дегидратор Zepline ZP-029 Сушильний апарат для фруктів
1 904 ₴
- Немає в наявності
- Код: Zp 029
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушарка для овочів і фруктів дегидратор .Zepline 029 електрична 800W 5 секцій.
Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід та лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей.
Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять її ефективною і надійною в роботі.
Прозора кришка дозволяє стежити за процесом висушування.
Переваги:
- Можливість регулювання температури сушки;
- Функція вентилятора;
- Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг.;
- Рівномірний розподіл прогріву по всьому піддонів.
Характеристики:
- Потужність: 350ват
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегріву: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- Завантаження: до 1 кг на піддон;
- Матеріал: харчовий пластик, метал;
- Довжина кабелю живлення: 1 м.;
- Розміри без піддонів (Д/В): 26.5x12 див.;
- Габарити 23х32х32 см
- Вага: 2.5 кг
Комплектація:
- Сушарка для овочів і фруктів.
- Прозора кришка.
- П'ять знімних пластикових піддонів.
- Інструкція
- Заводська картонна упаковка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Вид секцій | сітка |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴



