
Сушарка для фруктів і овочів 26см діаметр Дегидратор Zepline ZP-028 Сушильний апарат для фруктів
1 676 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZP-028
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сушилка для овощей и фруктов Zepline ZP-028 | 500W
Сушилка для овощей и фруктов Zepline ZP-028 | 500W. Вы можете использовать ее для высушивания фруктов, овощей, грибов, ягод и лекарственных трав, которые сохранят максимум полезных свойств. Прочный пластиковый корпус и наличие пяти секций для размещения продуктов делают ее эффективной и надежной в работе. Прозрачная крышка позволяет следить за процессом высушивания.
Преимущества:
- Возможность регулирования температуры сушки;
- Функция вентилятора;
- Пластиковые поддоны выдерживают нагрузку до 1 кг.;
- Равномерное распределение прогрева по всем поддонам.
Характеристики:
- Потужність: 500 ват
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегріву: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- Завантаження: до 1 кг на піддон;
- Матеріал: харчовий пластик, метал;
- Довжина кабелю живлення: 1 м.
Комплектація:
- Сушарка для овочів і фруктів.
- Кришка.
- Знімні пластикові піддони.
- Інструкція.
- Заводська картонна упаковка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Вид секцій | сітка |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 676 ₴
