
Настільний таганок газовий на 3 конфорки Wimpex DT-1103 Настільна газова плита на 3 конфорки
1 904 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1103
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний таганок газовий на 3 конфорки Wimpex DT-1103. Настільна газова плита на 2 конфорки
Газова плита D&T Smart DT-1103 таганок на 3 конфорки
Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від скрапленого (балонного) газу. Завдяки компактних розмірів газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, в гуртожиток і пр).Плита настільна економічна і надійна в роботі, зручна і проста в обслуговуванні.
DT 1103 D&T Smart - ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці. Особливо оцінять таганок любителі домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має 3 конфорки і ручки управління ними. Так як модель досить легка і компактна, ви без праці зможете її брати з собою в будь-яку подорож.
Характеристика:
- Виробник D&T
- Вид плити плита
- Варильна поверхня газова
- Покриття варильної поверхні нержавіюча сталь
- Тип управління Механічне
- Колір корпусу Нержавіюча сталь
- Країна виробник Китай
- Стан Новий
- Загальна кількість конфорок 3
- Кількість газових конфорок 3
- Покриття корпусу нержавіюча сталь
- Габаритні розміри
- Висота 95 мм
- Ширина 720 мм
- Глибина 385 мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴




