-20%

Крісло - Шезлонг пляжний садовий з підсклянником розкладний Zero Gravity МН-3066D Крісло доладне
2 025 ₴
1 620 ₴
- В наявності
- Код: MH-3066D
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло - Шезлонг пляжний садовий з підсклянником розкладний Zero Gravity МН-3066D Крісло доладне
Характеристики:
- Виготовлено з високоякісних матеріалів в відповідності з Європейськими стандартами якості
- Шезлонг йде з підстаканниками що дуже зручно при відпочинку з прохолодними напоями
- Легка трансформація при збереженні високих показників міцності та стабільності конструкції
- Сталеві елементи гойдалки пофарбовані порошковою фарбою
- Хороші антикорозійні показники і красивий естетичний вигляд
- Регульований підголівник дозволяє з легкістю підігнати крісло під
- будь-якого користувача
- Завдяки механізму трансформації крісло легко змінює свою форму, або складається в компактну і зручну для перенесення форму
- Конструкція спроектована для використання крісла у трьох основних положеннях
Розміри:
- Довжина: 180 см
Ширина: 65 см
, Висота: 115 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота сидіння | 80 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴








