
Крісло розкладне для риболовлі відпочинку і туризму 58*58*100см. Стілець туристичний складаний MH-3076M
1 605 ₴
- Немає в наявності
- Код: MH-3076M
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стул кресло раскладное для рыбалки, отдыха и туризма (58*58*100см) Stenson MH-3076M
- Кресло «Stenson MH-3076M» обладает достаточно комфортными размерами и хорошей устойчивостью.
- Кресло по достоинству оценят туристы, рыбаки, любители отдыха на свежем воздухе, в лесопарковых зонах или вблизи водоемов.
- Кресло имеет складную конструкцию, которая помещается в удобный тканевый чехол для переноски.
- Перекинув чехол через плечо – Вы сможете без труда переносить его на большие расстояния, а в багажнике автомобиля кресло займет совсем мало места.
Габаритные размеры:
- Глубина сиденья – 58см.
- Ширина – 58см.
- Высота – 100см.
- Вес кресла 4,5 кг.
- Максимальная нагрузка – 120 кг.
- Размер в сложенном состоянии (в чехле): 100*13*20 см.
Каркас металевий з порошковим напиленням.
Матеріал сидіння і підлокітників – бавовна з додаванням синтетичних волокон.
З одного боку підлокітник має невелике тканинне поглиблення для розміщення в ньому ємності для води або різних дрібниць.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴









