Складное крісло туристичне Павук з підсклянником Styleberg для риболовлі і природи
Складное крісло туристичне можна назвати універсальним предметом м'якою кемпінгових меблів, який підійде і туристу, і для риболовлі, і для полювання, і для пікніка, так і просто для відпочинку недалеко від води.
Відмітна особливість такого похідного крісла – компактність і легкість, що, в першу чергу, може довести зручність перенесення і транспортування. Завдяки конструкції зі спинкою і підлокітниками, відпочивати на ньому зручно і комфортно.
З цієї причини купити крісло важливо для кожної людини, яка веде здоровий спосіб життя, для рибалки або для будь-якого охочого створити комфортні умови для дачі.
Характеристики:
- Тип: крісло розкладне;
- Вигляд: з підсклянником;
- Легкий і компактний;
- Стілець має спинку і відділення для склянки;
- Каркас виготовлений з міцної металевої труби;
- Матеріал: брезент, який не пропускає вологу і не вигорає на сонці;
- Розмір: 50 х 50 х 80 див.;
- Колір: сірий.
Комплектація:
- Крісло - 1 шт;
- Чохол - 1 шт.;
- Упаковка: поліетилен.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴







