Планетарний міксер тістоміс Domotec MS-1368
Міксер з чашею Domotec MS-1368
Тістоміс Domotec MS-1368 - кухонний прилад для замісу тіста. Ця модель використовується як в побуті, так і в ресторанах і кафе. Корпус міксера-тістоміса виготовлений з міцного ABS-пластика. Знімна чаша виконана з нержавіючої сталі і надійно фіксується. В комплект входить захисна кришка від бризок, з отвором для додавання інгредієнтів під час роботи тістомісу. На бічній панелі розташований регулятор швидкості. Завдяки насадкам, що входить в комплект, є можливість готувати тісто різної консистенції.
Характеристики міксера-тістоміса:
- Тип міксера: планетарний
- Матеріал корпусу: Пластик
- Потужність (Вт): 1500
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Кількість насадок: 3
- Кількість швидкісних режимів: 6
- Кришка чаші для захисту від бризок: так
- Захист від перегріву: так
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Об'єм чаші: 4 л
- Максимальна вага завантажуються в чашу продуктів: 1.5 кг
- Довжина мережевого шнура: 1 м
- Вага тістоміса: 3 кг (без урахування ваги чаші, насадок і кришки)
Комплектація:
- Тістоміс
- Чаша
- Насадки: 3 шт
- Кришка чаші
- Інструкція


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадка для приготування пюре | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Матеріал чаші | Метал |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Тестомес |
| Завантаження тіста | 1 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації; Насадка віночки для збивання; Насадка гаки для тіста; Чаша; Підставка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Механізм підняття голови | підіймальна траверса |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм дежі | 4 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип керування | Електромеханічний |
| насадки | віночки для збивання; гаки для тіста. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 229 ₴



