
Крісло коропове риболовне складное 63*71*90/105см Стілець туристичний складаний SF24195
4 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: SF24195
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доресло риболовне складне. Стілець туристичний складаний SF24195
Крісло SF24195 має складну конструкцію ідеально підійде для риболовлі й відпочинку на лоні природи.
Складное кресло имеет крепкий каркас из металла и сидение из текстильного материала, которые выдерживают нагрузку до 150 кг.
Для комфортного использования у рыболовного кресла есть подлокотники, а наклон спинки регулируется в диапазоне от 90 до 180 градусов.
На ножках есть устойчивее пластиковые насадки, которые не позволят загрузнуть креслу в земле или песку.
Для удобного перемещения кресла, оно складывается до компактных размеров и не будет занимать много места в багажнике автомобиля.
Технические характеристики:
- Угол наклона спинки: 90 - 180 градусов;
- Размер в сложенном виде:
- Розмір в розкладеному вигляді: 63*71*90/105см
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Матеріал: метал, текстиль, пластик.
Комплектація:
- Крісло.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1005 мм |
| Глибина стільця | 660 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴
