Велика Дорожня сумка - 100л. на колесах c висувною ручкою Lys 1566
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- На дні розташовані дві рейки
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення з двостороннім замком
- На передній стінці сумки розташоване одне відділення на блискавці
- Відділення на блискавці на передній частині сумки
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 70*35*35 см
- Об'єм: 100л



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 110 л |
| Ширина | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴








