Дитячий намет ігровий Замок Солодкий будиночок для дівчинки
MR 0376 на кілочках
- Игровая развивающая палатка Сладкий домик для детей - это отличный подарочный набор для ребенка на любой праздник - День Рождения, Новый Год, На День Святого Николая и т.д.
- Палатку можно поставить как дома так и на улице - на даче на море или во дворе. Палатка станет самым любимым местом, где ребенок будет проводить практически все свое свободное время.
- Палатка изготовлена из легких и ярких материалов, но имеет относительно жесткий каркас, позволяющий удерживать форму палатки и саму палатку на установленном месте.
- Дитячий намет-будиночок легко збирається і розбирається, а також легко згортається і транспортується.
- Розкладний будиночок можна брати з собою в поїздку на морі, захопити на пікнік або дачу, грати вдома. Подаруйте своїй дитині веселе проведення часу!
Характеристики:
- Розмір у зібраному вигляді 102х95х72см
- 1 вхід на зав'язках
- Розмір в коробці 50х15х8 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1002 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Намет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴









