
Настільний таганок газовий на 2 конфорки з Загартованого скла Rainberg RB-818 Настільна газова плита
2 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB-818
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний таганок газовий на 2 конфорки склокерамічна Rainberg RB-818 Настільна газова плита
- Таганок газовий Rainberg RB-818 з поверхнею із Загартованого скла, що надає їй сучасний дизайн
- Працює від зрідженого газу. Підключається плита до балона спеціалізованим газовим шлангом через редуктор (в комплект не входить).
- При включенні конфорки спрацьовує система автоматичного підпалу. П'єзопідпал автономний і не потребує підключення до мережі 220 В.
- Полум'я пальника дуже плавно регулюється в широкому діапазоні, завдяки великій ручці і чутливого вентиля.
- Матеріал пальників – дуже легкий термостійкий дюралюміній.
- Рекомендується використовувати посуд діаметром від 220 мм до 260 мм
Характеристики:
- Кількість конфорок: 2
- Теплова потужність: 0,54 кВт
- Витрата газу: 0,130 кг/год
- Номінальний тиск газу: 2800 Па
- Тип газу: пропан, бутан
- Автоматичний підпал (п'єзоелемент)
- Матеріал пальників дюралюміній
- Матеріал поверхні: загартоване скло
- Габаритні розміри: 70 х 37х 9 см
- Розмір коробки : 71х38х10 см
- Вага: 5,5 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴






