
Машинка для стрижки волосся VGR V-002 з Led екраном / Триммер для бороди бритва багатофункціональна
1 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: V-002
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стрижки волосся VGR V-002 з Led екраном / Триммер для бороди бритва багатофункціональна
- Професійна машинка для стрижки VGR V-002 з високою продуктивністю і екраном для вусів і бороди, для тіла (бодигрумер).
- Леза зроблені з якісних матеріалів - керамічних, не металевих - ніж дешевші аналоги.
- Збільшене автономне час роботи від батареї
Характеристики:
- Матеріал: керамічні ножі, пластик
- Час зарядки: 2 год
- Час використання: 60 хв
- Напруга: 100-240 В - 50/60 Гц
- Потужність: 12 Вт
- Режим харчування: USB-зарядка / вбудований
- Спосіб очищення: ріжучу головку можна мити
- Конструкція акумуляторної батареї
- Дві моделі зарядки
- Регулювання довжини леза 0,8 / 1,1 / 1,4 / 1,7 / 2.0 мм
- Налаштування двошвидкісного перемикача
- Двигун TURBO
- Цифровий РК-дисплей
- Зарядний червоний РК-цифровий дисплей, робочий зелений РК-цифровий дисплей
- Ширина леза 40-45 мм
- Розмір корпусу: 18 х 4.5 х 4 см
Комплектація:
- 1 електрична машинка для стрижки
- 1 адаптер
- 1 чистяча щітка
- 1 підставка для зарядки
- 4 насадки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴







