Велика дорожня сумка на коліщатках обсяг 115 літрів з розширенням 135 літрів NF-135
Характеристики:
- Велика Дорожня сумка на трьох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- Колеса поліпропіленові
- Одне велике основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване одне відділення на блискавці
- Відділення на блискавці на передній частині сумки
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 67*48*36 см, Об'єм: 115л
- Розширення +8 див. вгору. Розмір 67*56*36 см, Об'єм: 135л


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 36 см |
| Об`єм | 115 л |
| Ширина | 67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893 ₴










