
Електрична сушарка для білизни з крилами підлогова BESSER 230 Ватт для швидкого та ефективного сушіння
2 764 ₴
2 211 ₴
- В наявності
- Код: 10292
Електрична сушарка для білизни з крилами підлогова BESSER 230 Ватт
Електрична сушарка для білизни Besser призначена для швидкого та ефективного сушіння білизни та одягу. Струм нагріває струни і білизна висушується на порядок швидше. Сушарка стане Вашим домашнім помічником за вологої погоди або в холодний зимовий період. На внутрішній основній секції, що гріється, можна розмістити білизну, яку потрібно висушити швидше, а на додаткових крилах можна розмістити дрібну сушку. Мобільна та стійка конструкція сушарки забезпечує компактність і комфорт її використання. Сушарку можна скласти, тому вона підійде як для великих, так і для маленьких приміщень. Забезпечить швидке сушіння делікатної білизни. Ефективно бореться з бактеріями - завдяки рівномірному розподілу тепла під час сушіння білизни гинуть усі шкідливі бактерії. Ніжки оснащені пластмасовими ковпачками, що захищають підлогу від подряпин.



Характеристики електричної сушарки для білизни з крилами підлогової BESSER 230 Ватт:
-
Тип: підлогова електросушарка розкладна
-
Кількість прутів основної секції: 8
-
Кількість прутів додаткової секції: 6 х 2
-
Кількість режимів: 1
-
Потужність: 120W
-
Температура нагріву: 50-55 градусів
-
Клас захисту: II
-
Живлення: від мережі 220V
-
Максимальна вага: 15 кг
-
Вага: 4,5 кг
-
Розмір у розкладеному вигляді: 148 x 52 x 73 см
-
Замінює 13 м білизняної мотузки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 15 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал утримувача | Алюміній |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Електрична |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (м) | 1.48 |
| Тип товару | Електрична сушарка для білизни з крилами підлогова BESSER 230 Ватів для швидкого й ефективного сушіння |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 211 ₴





