
Пилосос ROYAL BERG RB-1605 темно-синій 3000 Watt (Пилосос контейнерний без мішка для сухого прибирання)
2 361 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1605-Син
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилосос ROYAL BERG 1605 темно-синій 3000 Watt (контейнерний без мішка для сухого прибирання)
- Колбовый /циклонний пилосос Royal Berg GT-1605 допоможе наводити порядок у домі, офісі швидко і якісно.
- Його потужність стабільно висока і не залежить від наповненості контейнера.
- Принцип дії пристрою полягає у збиранні пилу безпосередньо у колбу /контейнер і відділенні від повітря за допомогою відцентрової сили. Система мультициклон засновану на створенні невеликого вихору. З його допомогою сміття залишається всередині контейнера. Мотор генерує потік, під впливом якого частинки пилу і бруду крутяться в області фільтраційної системи і осідають на стінках проміжного контейнера. Далі пил потрапляє в контейнер.
- НЕРА фільтр - високоефективний повітряний фільтр у вигляді частинок.
- Після збирання просто сполоснути колбу
- Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою 5 кг
- Має фільтр очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу в приміщення.
Комплектація:
- Пилосос контейнерний без мішка
- Колба для збору пилу
- Шланг
- Трубка
- 2 Насадки
- Упаковка
Характеристики:
- Виробник: Grant
- Потужність всмоктування 800 Вт;
- Потужність 3000 Вт;
- Живлення від мережі 220-240V - 50/60 Гц
- Тип прибирання: Суха
- Тип пилозбірника: Циклонний фільтр Контейнер
- Об'єм пилозбірника 3 л
- Щіток у комплекті 2
- Вага 5 кг
- Довжина кабелю 3 метри
Переваги:
- Зручне зберігання і транспортування
- Автоматичне намотування шнура
- Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
- Індикатор наповнення пилозбірника
- Зручна ручка для перенесення
- Трубка з високоякісної нержавіючої сталі
- НЕРА-фільтр
- 4-х ступінчаста система фільтрації
- Пластикова щітка для підлоги, щілинна насадка
- Блискучий корпус і ергономічний дизайн

Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 800 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 361 ₴







