Підставка для вудки (Родпод) на 3 вудлища Sams Fish SF23920
- Підставка для вудки (Родпод) на 3 вудлища Sams Fish SF23920 105x40x46 см - це пристрій для установки відразу декількох фідерних або будь-яких інших вудилищ.
- Сьогодні ці стійки є такими ж поширеним і використовуваним устаткуванням рибака, як і сигналізатори клювання або котушки.
- Спеціальні підставки під вудилище вважаються незамінним аксесуаром в арсеналі кожного рибалки, при чому, як початківців рибалок, так і досвідчених професіоналів.
- Такі підставки допомагають рибалкам розслабитися і комфортно проводити час, так як їх руки завжди будуть вільними.
Характеристика:
- Тип: підставка під вудилище;
- Проста установка;
- Складається з двох секцій;
- Розміщує 3 вудлища;
- Телескопічні ніжки;
- Матеріал: метал;
- Розміри: 150 х 40 х 46 див.;
- Розмір в складеному вигляді: 668 х 40 х 28 див.
Комплектація:
- Підставка род-под - 1 шт;
- Упаковка: поліетилен.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 66 см |
| Максимальна довжина | 104 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Мінімальна довжина | 67 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴


