
Машинка для стриження волосся GM-853 тример універсальний для вух, носа, бороди/ Мультитриммер
908 ₴
- Немає в наявності
- Код: GM-853
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стриження GM-853 машинка для стриження волосся тример універсальний для вух, носа
- Машинка для стриження 5 в 1 Gemei GM-853 — це практична, надійна та якісна машинка для стриження волосся, яка допоможе створити стриження різної довжини.
- Це професійний набір для особистої гігієни, що містить усе в одному мультистайлері.
- Професійний набір для стриження може надати вам повний контроль над своїм зовнішнім виглядом, обладнаний 6 змінними насадками для стриження — головкою для стриження волосся/тримером для бороди/ бритвою для волосся/тримером для носа/тримером для брів.
- Один пристрій забезпечує зручне стриження всього тіла.
Переваги:
- Багатофункціональність;
- Ергономічний дизайн;
- Виготовлена з якісних і міцних матеріалів;
- Компактність;
- Можливість автономної роботи.
Особливості:
- Тип: Тример універсальний;
- Призначення: для бороди та вусів;
- Живлення: Мережа/акумулятор;
- Колір: Чорний;
- Матеріал лез: Нержавіюча сталь.
Характеристики:
- Захисна кришка: Так;
- Регулювання рухливості бритовного блока: Так;
- Ширина леза: 40 мм;
- Час заряджання: 8 годин;
- Час автономної роботи: 60 хв;
- Тип живлення: Мережа 220 В;
- Щіточка для чищення: Так;
- Кількість насадок: 6;
- Довжина мережевого шнура: 1.4 м;
Комплектація:
- Машинка для стриження 5 в 1 Gemei GM-853.
- Щіточка для чищення.
- Насадки — 6 шт.
- Кабель живлення.
- Паковання.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бритвене насадка | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴








