Газова плита A-PLUS 4 конфорки (2108)/ Настільний газовий таганок
- Газова плита настільна A-PLUS легка та компактна, ви без зусиль зможете брати її із собою в будь-яку подорож.
- Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу.
- Завдяки компактним розмірам газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, у гуртожитку тощо). Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні. Решітка легко знімається, що робить чищення плити легшим.
Характеристика:
- Тип: газова плита,
- Тип: настільна,
- 4 пальники з перемикачем,
- Теплова потужність: 0,54 кВт,
- Витрата газу: 0,130 кг/год,
- Тип газу: пропан, бутан,
- Номінальний тиск газу: 2800 Па,
- Вага: 4.2 кг.,
- Емальоване покриття робочої поверхні,
- Габаритні розміри: 495 х 495 х 90 мм.
- Колір: білий.
Комплектація:
- Газова плита — 1 шт.,
- Решітка — 1 шт.,
- Кришка — 1 шт.,
- Паковання: заводська коробка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 317 ₴

