
Крісло — Шезлонг пляжний садовий із підсклянником розкладний Zero Gravity М-1052 Крісло складане
1 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: М-1052
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло — Шезлонг пляжний садовий із підсклянником розкладний Zero Gravity М-1052 Крісло складане
Характеристики:
- Виготовлено з високоякісних матеріалів відповідно до Європейських стандартів якості
- Шезлонг йде з підсклянниками, що дуже зручно під час відпочинку з прохолодними напоями
- Легка трансформація за збереження високих міцностей показників і стабільності конструкції
- Сталеві елементи гойдалки пофарбовані порошковою фарбою
- Якісні антикорозійні показники та гарний естетичний вигляд
- Регульований підголівник дає змогу з легкістю припасувати крісло під
- будь-якого користувача
- Завдяки механізму трансформації крісло легко змінює свою форму або складається в компактну та зручну для перенесення форму
- Конструкція спроєктована для використання крісла в трьох основних положеннях
Розміри:
- Довжина: 180 см
- Ширина: 65 см
- Висота: 115 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота сидіння | 80 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴








