
Двохмісна туристична палата водонепроникна 135 Х 200 Х 100 см / Палатка для кемпінгу, рибки WM-OT88
868 ₴
- Немає в наявності
- Код: WM-OT881
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двомільйонна туристична палата водонепроникна 135 Х 200 Х 100 см / Палатка для кемпінгу, рибки WM-OT88
- Палатка туристична 2-місна, 1-складна, розмір 200*135*100.
- Вона є традиційною моделлю наметів для маленької компанії і короткочасних виїзду на природу.
- Палатка оснащена сіткою з боку входу, що дозволяє регулювати температуру всередині намету, а також має вентиляційну сітку зверху.
- Простота конструкції дозволяє швидко і легко збирати намет.
- Для виготовлення тента намети використовуються матеріали Поліестр 180Т, дно 210Т oxford
- Для тих, хто користується кемпінгом, існує велика різниця у легкому і швидкому встановленні.
- Чудовий варіант для пікніки, рибки, альпінізм, відпочинку в парку, відпочинку на пляжі, кемпінгу.
Особливості наметів:
Палатка виготовлена з сучасних матеріалів, які мають високий рівень міцності й легкості. Каркас намету зроблений з фібергласових трубок. Завдяки використанню нових технологій намет легко збирається і розбирається. У неї є піддон, який захищає від комах і вологи. У наметі герметичні шви і щільно закритий замок для захисту від дощу та комах.
- Палатка туристична 2-місна, 1-складна, розмір спального місця 200*135*100 см.
- PU800м поліестер з срібним покриттям в нутрі
- Оприлюднена вентиляційним отвіром з верхом намету з москітною сіткою. Москітна сітка також є на вході.
Характерики:
- Довжина: 200 см - Спальне місце 190 см
- Ширина: 135 см - Спальне місце 125 см
- Висота: 100 см
- Ткань: Полиэстр
- Дугі: Фибергласс
- Кількість входів: 1
- Кількість шарів: 1
- Вага: близько 1,3 кілограма
- Кількість місць: 2
Комплектація:
- Палатка
- 4 Колис
- Сумка-чехол


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 800 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 135 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868 ₴







