
Лампа проти комарів антимоскітна пастка для знищення комах від USB Big Mosquito Killer 360
326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11006
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа проти комарів антимоскітна пастка для знищення комах від USB Big Mosquito Killer 360
- Пастка знищувач комах і комарів інсектицидна лампа Big Mosquito Killer 360 — здатний ефективно позбавити вас настирливих комарів як удома, так і просто неба.
- Ультрабезпека — немає випромінювання й шуму, прилад не токсичний і не містить хімікатів. Безпечний для дітей, вагітних жінок, людей похилого віку та хатніх тварин.
- Принцип роботи знищувача комарів — шість ультрафіолетових лампочок випромінюють хвилі завдовжки 365 нм. Цього досить для знищення мух, комарів та інших комах, яких приваблює джерело світла.
- У будь-якому місці та в будь-який час — працює від USB. Легко чистити — знімний пластиковий піддон у нижній частині пристрою збирає мертвих комах, просто зніміть лоток для очищення.
- Тиха робота (35 дБ). Прилад не заважатиме Вам і вашій дитині спокійно відпочивати чи спати!
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик;
- Розмір: 12 х 12 х 21.5 см;
- Номінальна напруга: USB DC5V;
- Номінальна потужність: 5 Вт;
- Довжина кабелю живлення: 108 см;
- Не токсичен;
- Не містить хімікатів;
- Безпечний для людей і хатніх тварин;
- 6 ультрафіолетових лампочок (365 нм);
- Для чищення необхідно зняти піддон у нижній частині пристрою;
- Чутливість: 35 дБ;
- Живлення: вбудований USB.
Комплектація:
- Пастка знищувач


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сетка |
| Висота секцій | 40 мм |
| Діаметр секцій | 270 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 9 л |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип керування | Електронне |
| Функція автовимкнення | Да |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴




