
Чотиримісний туристичний намет водонепроникний 200 Х 200 Х 135 см / Палатка 4 місця WM-OT323
1 034 ₴
- Немає в наявності
- Код: WM-OT323
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чотиримісний туристичний намет водонепроникний 200 Х 200 Х 135 см / Палатка 4 місця WM-OT323
- Намет туристичний 2-місний, 1-шаровий, розмір 200*200*135.
- Цей намет є традиційною моделлю намету для невеликої компанії та короткочасних виїздів на природу.
- Намет обладнаний москітною сіткою з боку входу, що дає змогу регулювати температуру всередині намету, а також має вентиляційну сітку зверху.
- Простота конструкції дає змогу швидко та легко збирати намет.
- Для виготовлення тенту намету використовується матеріал Поліестер 180Т, дно 210Т oxford
- Доступний варіант для кемпінгу, вирізняється легкістю та швидкістю встановлення.
- Прекрасний варіант для пікніка риболовлі, альпінізму, відпочинку в парку, відпочинку на пляжі, кемпінгу.
Особливості намету:
Намет виготовлений із сучасних матеріалів, що вирізняються підвищеною міцністю та легкістю. Каркас намету виготовлений із фібергласових трубок. Завдяки застосуванню нових технологій намет легко збирається й розбирається. Має піддон, що захищає від комах і вологи. У наметі герметичні шви та замок, що щільно закривається, для захисту від дощу та комах.
- Намет туристичний 2-місний, 1-шаровий, розмір спального місця 200*200*135 см.
- PU800 мм поліестер зі срібним покриттям в нутрі
- Обладнаний вентиляційним отвором із верху намету з москітною сіткою. Москітна сітка також є на вході.
Характеристики:
- Довжина: 200 см - Спальне місце 190 см
- Ширина: 200 см - Спальне місце 190 см
- Висота: 100 см
- Ткань: Полиэстр
- Дуги: Фіберглас
- Кількість входів: 1
- Кількість шарів: 1
- Вага: приблизно 1,3 кг
- Кількість місць: 2
Комплектація:
- Намет
- 4 кілочки
- Сумка-чохол


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 800 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴






