
Крісло розкладне для риболовлі відпочинку та туризму 55*55*95 см. Стілець туристичний складаний MH-3298L-Khaki
783 ₴
- Немає в наявності
- Код: MH-3298L-Khaki
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло розкладне для риболовлі відпочинку та туризму 55*55*95 см. Стілець туристичний складаний MH-3298L-Khaki
- Крісло «Stenson MH-3298L-Khaki» має досить комфортні розміри та гарну стійкість.
- Крісло гідно оцінять туристи, рибалки, шанувальники відпочинку на свіжому повітрі, у лісофарбових зонах або поблизу водойм.
- Крісло має складану конструкцію, яка поміщається в зручний тканинний чохол для перенесення.
- Перекинувши чохол через плече — Ви зможете без зусиль переносити його на великі відстані, а в багажнику автомобіля крісло займе зовсім мало місця.
Габаритні розміри:
- Глибина сидіння — 55 см.
- Ширина — 55 см.
- Висота — 95 см.
- Вага крісла 4,5 кг.
- Максимальне навантаження — 90 кг.
Каркас металевий із порошковим напиленням.
З одного боку підлокітник має невелике тканинне заглиблення для розміщення в ньому ємності для води або різних дрібниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 85 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴
