Гриль притискний Kingberg KB-2045 Потужність 800 Вт Гриль електричний контактний притискний
- Завдяки якісному антипригарному покриттю забезпечується тривалий експлуатаційний період і запобігає пригоранню продуктів. Цей пристрій є ідеальним вибором не тільки для смаження, але й тушкування, розігрівання та випічки.
- Прилад має безліч позитивних особливостей, які дадуть змогу повною мірою реалізувати кулінарний потенціал:
- Корпус із неіржавкої сталі з функціональністю вентиляційного охолодження
Характеристики:
- Антипригарне покриття-форми;
- Легко очистить;
- Ручки з теплоізоляцією;
- Ручко-замкова система;
- Запобіжний термовимикач і термозапобіжник;
- 2 контрольні лампи для живлення й обігріву;
- Вертикальна основа для зберігання;
- Потужність 800 Вт;
- Електроживлення 220-230 В, 50-60 Гц.
Комплектація:
- Сендвічниця-гриль Kingberg KB-2045
- Заводське паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Індикатор готовності | Немає |
| Зберігання у вертикальному положенні | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴






