Відпарювач ручний HAND STEAMER A-6 (650 Вт)
- Відпарювач ручний Hand Held Steamer UKC A6 Сірий може легко видалити складки з одягу, він незамінний для надання «відпрасованого», свіжого вигляду виробам із льону, вельвету. ворсових та інших тканин.
- Під дією пари волокна тканин не розтягуються й не стискаються, як під впливом праски, а набувають об'ємності, еластичності та початкового блиску.
- Відпарювач A6 ніколи не залишить заломів і плям, що лосіться на виробах із вовни, трикотажу, синтетичних волокон.
- З відпарювачем A6 не потрібно використовувати прасувальну дошку або стіл, а можна відпарювати, не знімаючи речі з вішака.
-
Відпарювач A6 видаляє неприємні запахи з одягу, усуває плями поту, прим'ятності.
-
Вдома, на дачі, а також у дитячих установах, відпарювачем A6 можна дезінфікувати м'які іграшки, постільне приладдя. Пара позбавляє вироби від пилових кліщів, вбиває мікроби та патогенну мікрофлору.
-
Відпарювач A6 неабияк полегшить життя і заощадить час діловій людині. В офісі та вдома відпарювач A6 дуже швидко додасть вишуканому на «плечиках» костюму показного вигляду, усуне запах тютюну.
- Сучасний дизайн, компактний розмір і малий вага дають змогу легко прибрати відпарювач A6 після використання в шафу, валізу, ящик столу.
Характеристики:
- Потужність: 650 Вт
- Напруга: 220–240 В
- Об'єм резервуара 250 мл, робочий об'єм 200 мл
- Готовність пари: 2 хв
- Час безперервної роботи: 16 хв
- Вага: 0.85 кг
- Кнопка увімкнення/вимкнення
- Індикатор готовності
- Алюмінієвий високоміцний корпус-колба
- Двостороння шкала-індикатор рівня води
- Вертикальне відпарювання тканин
- 7 важливих функцій: парової праски, електрочайника, парогенератора, зволожувача, інгалятора, яйцеварки, пароочисника
- Розмір: 160*85*300 мм
- Довжина кабелю живлення: 2м
- Колір: Чорний/Срібний
Комплектація:
- Відпарювач із трикутною насадкою
- Інструкція
- Коробка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи без доливання води | 16 хв |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴





