Відпарювач ручний для одягу Аврора А7 Білий (700 Вт)
- Ручний відпарювач Аврора A7 — мініатюрний, високоефективний прилад, призначений для відпарювання одягу, дезінфекції та очищення меблів, кухонних приладів тощо. Пара легко позбавить будинок грибків, мікробів, пилових кліщів і їхніх личинок, розчинить будь-які забруднювачі, зокрема жир.
- Ручний відпарювач для одягу "Аврора" А7 можна використовувати вдома, в офісі або в подорожі.
- Він виробляє безперервний потік пари, яка добре проникає в тканину та розпрямляє складки, чистить, дезінфікує та позбавляє неприємного запаху.
- Багатофункціональність — це головна особливість цього ручного вертикального відпарювача Аврора А7.
- Він створений для ефективного очищення, дезінфекції та знежирення абсолютно різних поверхонь, незалежно від їх типу та призначення й може з легкістю застосовуватися як для чищення одягу, так і для догляду за м'якими меблями, миття вікон і кахлю.
Особливості:
- Відпарювач має компактні розміри та невибагливий в обслуговуванні, ідеальний для використання як у домашніх умовах, так і в поїздках
- Відпарювач надає можливість швидкого та якісного прасування без незручного та громіздкого прасувального дошки
- У відпарювача зручна ручка, що не нагрівається
- Висока потужність для ефективної роботи
- Потужна струмінь пари, температура до 98оЗ
- Шкала рівня води
- Пластиковий високоміцний корпус-колба
- Індикатор вмик електроживлення
- Функція парогенерації для відпарювання, прасування та зволоження повітря
Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Живлення: 220-240В, 50-60 Гц
- Об'єм: 250 мл
- Температура пари: до 98 °C
- Час безперервної роботи: 20 хв
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал нагрівального елемента: неіржавка сталь
- Індикатор увімкнення: є
- Індикатор рівня води: є
Комплектація:
- ручний вертикальний відпарювач
- насадка-щітка з короткою щетиною

Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Основні | |
| Час безперервної роботи без доливання води | 20 хв |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.25 л |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴





