Гриль, сендвічниця, вафельниця, горішниця Crownberg Ms-1076 4 в 1
Призначення:
- Гриль контактний (притискний)
- Орешница
- Бутербродниця (сендвічниця, тостер трикутнички)
- Вафельниця (толсті бельгійські вафлі, вони ж венські, брюсельські, гофре)
Що можна приготувати:
- "Вафлі гофре" — приготування ароматних брюсельських або бельгійських вафель, які стануть чудовим десертом, або замінять на сніданок звичні олади.
- "Сендвічі" ― використовуючи тостерний хліб прямокутної форми, ви приготуєте справжні англійські сендвічі зі всілякими начинками. Під час приготування вони поділяються на гарні трикутні шматочки.
- "Гриль" — універсальна насадка. Її ребриста поверхня створює апетитний малюнок у формі смуг. Порум'якшення сосиски, шматочки хліба, лаваш і навіть приготувати яєчню — ті деякі речі, які може справжній гриль.
- "Орешница" ― дасть змогу насолодитися вам ароматною випічкою кондитерських виробів у формі горіхової шкаралупи, зі смачними начинками зі згущеного молока або крему.
Характеристики:
- Корпус із неіржавкої сталі з функціональністю вентиляційного охолодження
- Чотири типи насадок
- Розмір насадок: 13 на 22 см
- Антипригарне покриття-форми;
- Легко очистить;
- Пластини для приготування Грилю; Горішків; Сендвічів; Товстих вафель
- Ручки з теплоізоляцією;
- Ручко-замкова система;
- Запобіжний термовимикач і термозапобіжник;
- 2 контрольні лампи для живлення й обігріву;
- Вертикальна основа для зберігання;
- Потужність 750 Вт;
- Електроживлення 220-230 В, 50-60 Гц.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Система блокування ручок | Так |
| Змінні форми | Так |
| Змінні форми для гриля | Так |
| Змінні форми для приготування вафель | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | Мультимейкер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴








