Тример Професійний для стриження волосся й бороди VGR V-193 / Машинка Акумуляторна
- Тример має високу продуктивність, тому його можна використовувати як машинку для стриження волосся.
- Лезо зроблені з легованої вуглецевої сталі. Тример обладнаний інноваційним вбудованим Li-Ion акумулятором, завдяки якому збільшений час автономної роботи до 120 хв.
- Машинка для стриження VGR V-193 має чудову міцну конструкцію та зручну ергономічну ручку. Він дуже простий у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для Вашого ідеального стриження. Збалансований чорний корпус моделі зручно лягає в руку.
- Поєднання швидкості та потужності допомагає отримати точний окантовний зріз
- На окантовну машинку встановлений Т-подібний ніж. Різальний блок зроблений із твердої вуглецевої сталі з хромованим фінішним оздобленням для стійкості до корозії. Гостро заточені леза без зусиль створюють точне. Ніж T-Blade застосовують для оформлення контурів стриження: лінія окантовки в шийно-комірниковій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів, баків або підчищення після машинки.
- Додаткові 4 насадки довжини зрізу від 1 до 9 мм доступні майстру з насадками, що входять до комплекту. Гребені застосовують для догляду за бородою, бакенбардами або вусами. Насадки надійно кріпляться на гребінці та не злітають під час стриження.
Характеристика:
-
Бренд: VGR
-
Модель: V-193
-
Тип: Машинка для стрижки
-
Акумулятор: Перезаряджуваний акумулятор: 600mah
-
1.5 години не переривної роботи
-
Заряджається: 2 години
-
Ширина леза 25 мм
-
Матеріал: сплав + різчик вуглецевої сталі
-
Насадки: 1.53,6,9мм
Комплектація:
-
Акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-193
-
Олія
-
4 насадки
-
USB кабель
-
Інструкція
- Паковання


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴








