Сумка дорожня/спортивна об'єм 80 л розмір 70*33*33 см з плечовим ременем A&F-0102
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- З боку одне відділення сіткою
- Матеріал: Poliester
- Розміри: 75*37*37 см
- Об'єм: 105л

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Глибина | 37 см |
| Об`єм | 105 л |
| Ширина | 75 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴







