Сумка дорожня середня об'єм 50 л розмір 55*35*23 см з плечовим ременем T9943
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Якісний водонепроникний матеріал
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовані 2 відділення на блискавці
- З двох сторін відділення сіткою
- Материал: Cordoba
- Розміри: 55*35*23 см
- Об'єм: 50л



Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 55 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 50 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴








