Сумка дорожня/спортивна об'єм 70 л розмір 65*32*30 см з плечовим ременем TR-25
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- З боків розміщено два відділення з одного боку сіткою з іншого на блискавці
- Матеріал: Poliester
- Розміри: 65*32*30 см
- Об'єм: 70л

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 65 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴








