
Сумка спортивна/дорожня розмір 45*25*23 см Catei Karrui A-50015/Плечовий ремінь/Відділення для взуття
775 ₴
- Немає в наявності
- Код: A-50015 - Сер
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка спортивна/дорожня розмір 45*25*23 см Catei Karrui A-50015
Характеристики:
- Сумка спортивна/дорожня
- Ручки для перенесення
- Плечовий ремінь
- Одне основне відділення
- Вентильоване відділення для взуття
- Кілька зовнішніх і внутрішніх відділень для різної дрібниць
- Водонепроникний прогумований матеріал
- Розміри: 45*25*23 см


Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 45 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 30 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴








