-25%

Сковорода гриль із гранітним антипригарним покриттям 24 см Edenberg EB-3307 Сковорода з товстим дном
1 088 ₴
816 ₴
- В наявності
- Код: EB-3307
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сковорода гриль із гранітним антипригарним покриттям 24 см Edenberg EB-3307 Сковорода з товстим дном
- Сковорода-гриль виготовлена з якісних матеріалів із використанням сучасних технологій.
- Спеціальне ребристе дно сприяє стіканню зайвого жиру з м'яса, а на поверхні приготованої страви залишаються апетитні підсмажені смужки, як у ресторані.
- Завдяки своїм ергономічним властивостям, така сковорода слугуватиме Вам дуже довго та принесе тільки задоволення від використання
- Має гранітне тришарове антипригарне покриття, завдяки якому їжа не пригоряє й не пристає, що робить її використання як посуд для правильного харчування.
- Скляна жароміцна кришка з отвором для виходу пари та додавання олії.
- бакелітова ручка, що не нагрівається.
- Багатошарове обважне дно забезпечує рівномірне та швидке нагрівання.
- Чудово підійде для смаження м'яса, стейків, риби та приготування інших страв.
Характеристики:
- Корпус з екологічно чистого та гігієнічного алюмінію
- Антипригарне покриття з обох боків
- Спеціальний суцільнолитий алюмінієвий диск гарантує ідеальний розподіл тепла
- Ергономічна, зручна ручка з бакеліту
- Стійка до подряпин поверхня із зовнішнього боку в елегантному сірому кольорі
- Спеціальна форма сковороди дає змогу вміщати більше продуктів
- Кришка з жароміцного скла з отвором для виходу пари та додавання олії
- Внутрішнє покриття: Граніт
- Зовнішнє покриття: Граніт
- Підходить для всіх типів плит
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Колір: Сірий.
- Розміри: 24 х 24 х 6,5 см
- Вага: 2 кг
- Висота стінок 6.5 см;

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Квадратна |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зливний носик | Так |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴





