
Велика дорожня сумка на коліщатках об'єм 115 літрів із розширенням 140 літрів Sky-9023-1
1 714 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sky-9023-1 Син
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велика дорожня сумка на коліщатках об'єм 115 літрів із розширенням 140 літрів Sky-9023-1
Характеристики:
- Велика дорожня сумка на трьох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- Колеса поліпропіленові
- Одне велике основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне велике відділення на блискавці + маленьке на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 72*38*37 см, Об'єм: 115л
- Розширення +12 див. вгору. Розмір 72*50*37 см Об'єм: 140л



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 37 см |
| Об`єм | 115 л |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 115 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 714 ₴









