
Крісло коропове рибальське складане 89*65*47 / Стілець туристичний складаний Marlin Lux
1 882 ₴
- Немає в наявності
- Код: V-5036
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло коропове рибальське складане 59*40*53 / Стілець туристичний складаний Marlin
- Крісло Marlin має складану конструкцію ідеально підійде для риболовлі та відпочинку на лоні природи.
- Складане крісло має міцний каркас із металу та сидіння з текстильного матеріалу, які витримують навантаження до 120 кг.
- Для більшого комфорту обладнано підлакотниками
- Для зручного переміщення крісла воно складається до компактних розмірів і не займатиме багато місця в багажнику автомобіля.
Характеристики:
- Розмір у складеному вигляді: 89*15*65
- Розмір у розкладеному вигляді: 89*65*47
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Чохол для транспортування
- Каркас: Труба 16*1,2мм
- Ткань: Oxford D-600
- Наповнювач: Поролон 3 см
- Вага: 4,9кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація чохлом зберігання | Без чохла |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 882 ₴







