
Настільна сушарка для посуду 2 яруси 65×25×36 см MH-0067 Julliet/Сушіння для тарілок і чашок
1 257 ₴
- Немає в наявності
- Код: MH-0067
Настільна сушарка для посуду 2 яруси 65×25×36 см MH-0067 Julliet
-
Сушарка захищена від корозії, що дуже важливо для такого виробу. Конструктивно передбачена можливість встановити будь-яке столове приладдя. У сушарці вистачить місця для тарілок, чашок, келихів, виделок та інших предметів.
-
Настільна сушарка для посуду сушіння 2 яруси 68 см Stenson MH-0067 Julliet
-
Вода стікає в пластиковий піддон, який дуже легко вийняти, щоб злити воду. Пластикові ніжки роблять конструкцію стійкою, перешкоджають ковзанню, не дряпаючи поверхні.
-
Сушарка вміщує великий об'єм посуду, дає змогу швидко висушити велику кількість тарілок, не займаючи багато місця.
-
Сушарка міцна, довговічна, проста в догляді, має привабливий зовнішній вигляд і надійну конструкцію. Конструкція сушарки дуже функціональна, забезпечує легкість і простоту в чищенні, зручність у використанні
Особливості:
- Підходить для приміщень із підвищеною вологістю;
- Прекрасно поєднується з іншими доповненнями та інтер'єром вашої кухні;
- Легко чиститься й миється;
- Сушарка виготовлена з хромованої неіржавкої сталі;
- Обладнана пластиковим піддоном для стікання води;
- До комплекту також входить лоток для столового приладдя, який можна повісити на будь-який бік сушарки;
- Нековзна поверхня нижніх частин сушарки забезпечує безпечне зберігання промитих страв;
- Стильний і ергономічний дизайн.
Характеристики:
- Тип: сушарка для посуду;
- Тип: настільна;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Двоярусна сушарка;
- Розміри: 65×25×36 см
- Колір: сталевий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 257 ₴
