Велика Дорожня сумка об'єм 100 л на колесах з висувною ручкою Almas A-1156
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- На дні розташовані дві рейки
- Колеса поліпропіленові
- Одне велике основне відділення
- Відділення на блискавці на передній частині сумки
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 68*40*32 см
- Об'єм: 100л

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 100 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴










