
Настільна сушарка для посуду 2 рівні 57*25*35 см Stenson MH-0068 "Julliana"/Сушарка для тарілок і склянок
1 129 ₴
- Немає в наявності
- Код: MH-0068
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільна сушарка для посуду 2 рівні 57*25*35 см Stenson MH-0068 "Julliana"/Сушарка для тарілок і склянок
- Сушарка для посуду Stenson "Julliana" предназначена для зберігання та сушіння посуду та столового приладдя.
- У сушарці тарілки зберігаються на верхньому ярусі, а чашки на нижньому.
- Для зберігання склянок і столових приборів, виделок, ложок із боків сушарки передбачені спеціальні відділення.
- Для запобігання потраплянню води на кухонну стільницю в нижній полиці сушіння встановлений піддон для збору води.
- Для зберігання склянок і столових приборів, виделок, ложок із боків сушарки передбачені спеціальні відділення.
- Сушилку можна поставити на стільницю або в шафу, ця сушарка не боїться вологи та вогкості. Гарний варіант для дому, дачі, орендної квартири.
Особливості сушарки для посуду Stenson
- Відділення для тарілок
- Відділення для чашок/склянок
- Відділення для столового приладдя
Характеристики
- Кількість рівнів сушіння: Два
- Матеріал: хромована сталь
- Піддон: пластик
- Розмір: 57*25*35см
- Колір: хром

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruana |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴
